Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Tr. Bohuslavice – Očkov 2:1 (1:0)

Hostia hrali veľmi slabo, čomu sa prispôsobili čiastočne i domáci, a tak futbal trpel. Hostia boli nervózni a viac sa venovali rečneniu ako hre. Technickí domáci sa ujali vedenia a dokonca zápasu kontrolovali hru. Veľmi dobrý výkon podal Juriga Ivan a bratia Zámečníkovci.

Góly: Zámečník L., Zámečník M. – Rusnák. Pred 100 divákmi rozhodoval Jančo. ŽK: Vavro – Rusnák, Žašo

Dorast: Tr. Bohuslavice – Nová Ves 1:2

(ss)

Brezová B/Košariská – Lubina kop.

2:0 (2:0)

Po počiatočnom tlaku dali domáci v 5. min. prvý gól. V 40. min. Matušík po rohovom kope Michalicu hlavičkou strelil druhý gól. Domáci nepremenili v prvom polčase veľa šancí. V druhom polčase sa hra vyrovnala. Aj hostia mali dobré dve, tri šance, ktoré však nepremenili. Domáci dohrávali pre zranenie hráča desiati. Zaslúžene dotiahli zápas do víťazného konca.

Góly: vlastný, Matušík. Pred 120 divákmi rozhodoval Podmajerský. ŽK: 1:1

Ján Plačko

Mor. Lieskové – Považany 1:0 (0:0)

Gól: Maras. Pred 120 divákmi rozhodoval Mrázik V.

Mor. Lieskové: Poláček – Švikruha, Drobný, Tupý, Šimovec R., Praslička, Kušnierik V., Kukuča, Kucharovič, Figura, Maras

Považany: Sedlák – Votava, Michalec, Husár, Petráš, Sako, Krauwcyk, Jambor, Michalec J., Krajčovič, Tulis

Dorast: Mor. Lieskovce – Častkovce 0:5 (0:4) Góly: Stehlík 3, Hlatký, Čechvala. Žiaci: Mor. Lieskové – Dolné Srnie 1:5 (1:3) Gól za domácich Kucek.

Jaroslav Herínek

Myjava/T. Lúka B – Bošáca 6:0 (1:0)

V prvom polčase domáci zahodili štyri vyložené príležitosti. Až v 32. min. dal Halabrín Peter prvý gól. V druhom polčase súper úplne odpadol a domáci si robili jednu príležitosť za druhou. V 75. min. Koníček zvýšil na 2:0, v 80. min. Holič na 3:0, V 85. min. Šimek na 4:0, v 87. min. Holič na 5:0 a v 92. min. opäť Holič svojím tretím gólom zvýšil na konečných 6:0. V závere to bola jednostranná záležitosť domácich.

Góly: Holič 3, Halabrín P., Koníček, Šimek. Pred 100 divákmi rozhodoval Tobiáš.

Milan Majtán

Beckov – Brestovec 2:0 (2:0)

Hral sa bojový futbal väčšinou medzi šestnástkami. Domáci sa ujali vedenia v 13. min. Kobidom pod ideálnej prihrávke Minárika. Druhý gól padol po excelentnej akcií a strele pod brvno Izakovičom. V druhom polčase sa hostia dostávali viac krát svojou snahou pred bránu domácich, ale ich ťaženie končilo väčšinou pred šestnástkou.

Góly: Kobida, Izakovič. Pred 50 divákmi rozhodoval Babrnák.

Dorast: Beckov – Podolie 4:4 (0:3). Góly: Pálka 3, Kotras – Klčo 2, Bobocký 2.

Vladimír Školár

Hrašné – St. Turá 0:4 (0:3)

Hostia boli jednoznačne lepším mužstvom po každej stránke. Už v 15. min. bolo 0:3 a absolútne zápas v réžii hostí. V druhom polčase hra trochu upadla, ale aj napriek tomu mohli dať hostia aspoň tri, štyri góly. Domáci si prakticky ani za celý zápas nevytvorili žiadnu gólovú šancu. Výsledok zodpovedá predvedenej hre.

Góly: Baran 2, Tóth, Bohuš P.. Pred 120 divákmi rozhodoval Rožník.

Jaromír Štefánik

Kálnica – Kočovce 2:3 (1:1)

V susedskom derby pred dobrou návštevou obe mužstvá predviedli dobrý výkon. Pre domácich to bol smoliarsky zápas, keď nezavinene sa vážne zranili kľúčoví hráči Lajzo a Bolech. Vedenia sa ujali v 18. min. hostia gólom Nedbala po chybe obrany a situácia sa opakovala i pri druhom góle hostí, keď ten istý hráč v 67. min. po chybe domáceho brankára vyrovnával na 2:2. Góly domácich dávali v 40. min. na 1:1 Vojtech a v 66. min. do chvíľkového vedenia na 2:1 strieľal Ivana. Víťazný gól hostí v 80. min. streli Sevald.

Góly: Vojtech, Ivana – Nedbal 2, Sevald. Pred 150 divákmi rozhodoval Huna. ŽK: 1:2

Dorast: 5:2 (4:0) Góly: Jamrich 3, Trebatický, Važan A. – Masarik 2. Žiaci: Kálnica – Ivanovce 6:0 (3:0) Góly: Krchňavý 4, Herák, Koreň.

Dušan Filip

1. Stará Turá 10 6 3 1 20:7 21 (+6)

2. Tr. Bohuslavice 10 6 2 2 22:13 20 (+2)

3. Myjava/T.Lúka B 10 6 1 3 29:19 19 (+1)

4. Beckov 10 5 2 3 18:13 17 (-1)

5. Brez.B/Košariská 10 5 1 4 17:17 16 (+1)

2. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  3. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?
  4. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  5. Imunitnú bombu do tela dostanete vďaka Vitaglucanu
  6. Maturuješ? Vyber si oblasť uplatnenia a študuj čo ťa baví!
  7. Štúdium ekológie, dizajnu či tech-inovácií je životný štýl
  8. Manažér, Redaktor, Psychológ či Vedec? MY sme READY – a TY?

Rozpočet TSK na budúci rok počíta s nižšími daňovými príjmami

Trenčiansky samosprávny kraj bude v budúcom roku hospodáriť s vyrovnaným rozpočtom vo výške takmer 230 miliónov eur.