Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Kočovce – Brezová B/Košariská

2:0 (0:0)

Domáce mužstvo potvrdilo víťazstvo z minulého týždňa. V prvom polčase sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. V 35. min. už bol hosťujúci brankár po strele Zdenka Sevalda prekonaný, ale z bránkovej čiary vykopol Baťka. V 40. min. domáci Nedbal sa presadil v šestnástke hostí, ale brankár hostí skvele zakročil. V 46. min. po rohovom kope Augustína dal Ján Briška hlavou prvý gól domácich. V týchto chvíľach mali domáci územnú prevahu, ktorú korunovali gólom v 80. min. opäť Briškom. Víťazstvo domácich je zaslúžené najmä za výkon v druhom polčase. Hostí od vyššej prehry zachránil brankár Kroupa.

Góly: Briška J. 2. Pred 80 divákmi rozhodoval Pavlovič.

Dorast: Kočovce – Lúka 2:3 (2:2), Žiaci: Kočovce – Kálnica 7:0 (1:0) Góly: Gajdošík L. 3, Rožko 2, Machara, Hanáček. Po výbornom druhom polčase zaslúžené víťazstvo domácich fialiek.

Peter Hrušík

Považany – Myjava/T. Lúka B

1:4 (0:3)

Domáci v prvom polčase po chybách v obrane inkasovali rýchle tri góly. Po prestriedaní v druhom polčase sa hra vyrovnala, ale futbalovejší hostia dokázali kontrolovať a udržať výsledok vo svoj prospech.

Góly: Tulis – Koníček, Duga, vlastný, Halabrín P. Pred 50 divákmi rozhodoval Kališ.

Žiaci: Nová Ves – Považany 4:1

Ján Miklovič

Stará Turá – Kálnica 2:1 (1:0)

V tomto zápase sa čakalo ľahké bezproblémové víťazstvo domácich. Súper sa však od začiatku ukázal ako húževnatý celok, ktorý hral takmer rovnocennú partiu. V 10. min. nastrelili domáci žrď súperovej bránky. V 24. min. sa začal rodiť výsledok, keď Baran dal na 1:0. Do konca prvého polčasu boli na oboch stranách nevyužité stopercentné šance. V druhom polčase sa obraz hry podstatne nezmenil. Našťastie v 75. min. po prihrávke Barana strelil Juraj Bohuš druhý gól domácich. V 90. min. znížili hostia Vojtekom z pokutového kopu. Po ťažkom vydretom víťazstve spokojnosť iba s bodovým ziskom.

Góly: Baran, Bohuš J. – Vojtek. Pred 130 divákmi rozhodoval Bulko.

Dorast: Stará Turá – Pvažská Teplá 4:2 (3:0) Góly domácich: Klimáček, Maroň, Durec, Javor.

Jaromír Štefánik

Očkov – Hrašné 4:3 (3:3)

Domáci začali zápas veľmi ľahkovážne. Hostia to náležite využili a už v 10. min. viedli 3:0. Domáci sa potom spamätali, pridali na bojovnosti, dôraze, svojou nátlakovou hrou za 30. min. otočili výsledok na 4:3 vo svoj prospech.

Góly za domácich: Igaz 2, Valo, Rusnák. Pred 60 divákmi rozhodoval Ondrušek.

Žiaci: Očkov – Tr. Teplice 8:1 Góly domácich: Toráč 4, Herák 2, Klčo Miloš, Augustín Š.

Jozef Kolník

Brestovec – Tr. Bohuslavice 2:1 (1:1)

V Brestovci sa hral veľmi dobrý futbal z oboch strán. Domáci po viacerých nevydarených zápasoch konečne zabodovali naplno. V 13. min. dal prvý gól Nemček Ján peknou umiestnenou hlavičkou. V 34. min. hostia vyrovnali po nedôslednosti v obrane domácich. Druhý polčas domáci sa snažili víťazstvo struhnúť na svoju stranu, ale to sa podarilo až pred koncom zápasu.

Góly za domácich: Nemček Ján, Karika. Pred 100 divákmi rozhodoval Stračiak.

Ján Majtán

Bošáca – Beckov 1:3 (0:0)

Prvý polčas bol z och strán vyrovnaný a mal i dobrú úroveň. Druhý polčas začali domáci tlakom, ktorý korunovali v 60. min. vedúcim gólom z pokutového kopu po faule na Brezováka Jozefa, ktorý premenil Herík. Po tomto góle akoby domáci kondične odpadli, robili chyby a to hostia využili na strelenie gólov. Keď v 71. min. po rohovom kope hlavou vyrovnal Hubina, o päť minút Neboháč za pomoci domácich dostal hostí do vedenia a v 84. min. dokonal nemohúcich domácich samostatným prienikom hráč hostí Krištof na konečných 1:3.

Góly: Herík – Hudina, Neboháč, Krištof. Pred 140 divákmi rozhodoval Felgr.

Dorast: Bošáca – Beckov 4:0 (1:0) Góly: Kozic 2, Figura, Pevný. Žiaci: Chocholná – Velčice – Bošáca 5:3 (4:2).

Vladimír Kozáček

Lubina kop. – Mor. Lieskové

1:3 (1:1)

Domáci začali úvodným tlakom, ktorý im priniesol gól ihneď na začiatku v 5. min. zápasu. Od tejto chvíle hostia prebrali iniciatívu a bol to Figura, ktorý v 7. min. z rohového kopu vyrovnal na 1:1. Viacero dobrých šancí ostalo nevyužitých a tak skončil i prvý polčas 1:1. Domáci v druhom polčase chceli tento výsledok skorigovať, avšak boli to hostia, ktorí z rýchlych protiútokov strelili už spomínaným Marazom dva góly. Domácim sa nepriaznivý stav do konca zápasu už nepodarilo zvrátiť.

Góly: Ides – Maraz 2, Figura. Pred 50 divákmi rozhodoval Jančo.

Dorast: 2:2 Góly za domácich: Durec, Klogner.