Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Brezová B/Košariská – Mor. Lieskové 2:2 (1:0)

Domáci mali celý čas prevahu, ale nevyužili veľa vyložených šancí. Hostia boli dva krát za celý zápas pri bráne domácich a dali dva góly.

Góly: Matušík, Michalička – Štefanovič, Figura. Pred 100 divákmi rozhodoval Bušo. ŽK: 0:2

Ján Plačko

Myjava/T. Lúka B – Lubina kop.

2:0 - nedohrané

V 30. min. nedohrané pre nedostatočný počet hráčov hostí, ktorý klesol pod osem, nakoľko sa hráči hostí zranili.

Beckov – Považany 1:1 (1:1)

V chladnom počasí sa hral slabý futbal. Väčšinou medzi šestnástkami. Domáci v 30. min. premenili pokutový kop Kobidom. O päť minút si domáci nechtiac dali vlastný gól. V druhom polčase sa obe mužstvá snažili strhnúť víťazstvo na svoju stranu ale remíza za predvedenú hru je zaslúžená.

Góly: Kobida – vlastný. Pred 80 divákmi rozhodoval Naď.

Dorast: Beckov – Častkovce 1:3 (1:1) Góly: Jurík – Čechvala, Stehlík, vlastný.

Vladimír Školár

Tr. Bohuslavice – Bošáca 2:1 (1:1)

Za chladného ale slnečného počasia sa po rokoch hralo majstrovské derby stretnutie v Bošáckej doline, ktoré pritiahlo rekordnú návštevu v Bohuslaviciach. Futbal sa začal s veľkým nasadením oboch mužstiev a útoky sa striedali na obidvoch stranách. Domáci sa ujali vedenia v 40. min. a hneď s protiútoku hostia vyrovnali. V druhom polčase hostia kondične odpadli, čo využili domáci na vedenie a hru kontrolovali väčšinou na polovici súpera z množstvom zahodených gólových šancí. U domácich sa strelecky zaskvel strelec dvoch gólov Drahoš a istými zákrokmi brankár Vavro Ján, ktorý ako bývalý hráč Bošáce je už dva roky oporou bohuslavického mužstva. Celkove v derby stretnutí bola hra slušná, k čomu prispel i výkon rozhodcu Maraza.

Góly: Drahoš 2 – Janega. Pred 250 divákmi rozhodoval Maraz.

ŽK: Peťovský – Janega, Bero.

Dorast: 3:4. Žiaci: Tr. Bohuslavice – Ivanovce 8:0.

(ss)

Hrašné – Brestovec 3:2 (1:2)

Kálnica – Očkov 2:1 (1:1)

V chladnom počasí obojstranne slušné stretnutie výbornej úrovne. Vedenia sa ujali v 13. min. hostia gólo Rusnáka, keď prvých 20. minút mali očkovania hru pevne pod kontrolou. Domáci postupne zvyšovali tlak, čoho výsledkom bolo v 25. min. vyrovnanie gólom Moravčíka. V druhom polčase sa útoky a šance striedali na oboch stranách, ale šťastnejší boli predsa len domáci, ktorí po nastrelení spojnice tyčí Moravčíkom v 83. min. napokon v 90. min. dosiahli víťazný gól hlavičkou Macejku. Stretnutie bolo slušné bez kariet.

Góly: Moravčík, Macejka – Rusnák. Pred 120 divákmi rozhodoval Openberger.

Dorast: Kálnica – Nová Ves 1:1 (1:0) Góly: Jamrich – Kačina. Žiaci: Kálnica – Mor. Lieskové 1:1 (1:1) Góly: Krchnavý Jakub – Otnický.

Dušan Filip

Kočovce – St. Turá 1:0 (0:0)

V kvalitnom zápase zaslúžená výhra domácich, keď jediný gól v 72. min. po centri Motolu dal Jaroslav Sevald. Väčšina zápasu sa odohrávala medzi šestnástkami, hostia trocha sklamali svojou profesorskou hrou.

Gól: Sevald J. Pred 200 divákmi rozhodoval Šálek.

Dorast: Kočovce – Krajné 1:0 (0:0) Gól: Petrek. Žiaci: Kočovce – Bzince pod Jav. 4:1 (1:1) Góly domácich: Machara 2, Roško 2. Zaslúžené víťazstvo kočovských fialiek, ktoré skončili po jeseni na prvom mieste.