Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA JUH

Stará Turá – Brezová B/Košariská

6:0 (3:0)

V poslednom kole sa rozhodovalo o jesennom víťazovi súťaže. Domáci boli najhorúcejší kandidáti, ale museli vyhrať a ďalší súperi sa „potknúť“. Od začiatku zápasu spustili domáci na súpera hotový uragán. Už v 9. min. dal Tóth prekrásnou strelou z priameho kopu do šibenice z 25 metrov na 1:0. V 18. min. technickou strelou prehodil Kolárik brankára hostí a bolo 2:0. V 30. min. sólový únik zakončil Baran na 3:0. V druhom polčase drvivý tlak pokračoval a narastalo aj skóre. V 53. min. hlavičkou Peter Bohuš dal na 4:0. 58. min. Baran dorážka 5:0. A v 60. min. po najkrajšej kombinácii zápasu stanovil skóre Baran na 6:0. Ďalšie šance ostali nevyužité a keďže hostia sa nezmohli ani na žiadnu šancu v zápase, výsledok zodpovedá predvedenej hre.

Góly: Baran 3, Tóth, Kolárik, Bohuš P. Pred 150 divákmi rozhodoval Valášek.

Dorast: Stará Turá – Púchov B 2:0 (2:0) Góly: Javor 2.

Jaromír Štefánik

Očkov – Kočovce 5:1 (1:1)

Zápas bol v jednoznačnej réžii domáceho mužstva. Domáci nevyužili v prvom polčase množstvo šancí a pred koncom polčasu inkasovali gól z ojedinelého útoku. V druhom polčase domáce mužstvo predvádzalo kombinačný futbal, hralo v pohode s nasadením, čoho výsledkom boli 4 góly v sieti hostí a ďalších viacero šancí zostalo nevyužitých. Na základe predvedenej hry hostia odišli s priateľným výsledkom.

Góly: Masár, Igaz, Valo, Gono M., Klčo Ra. – Orsava. Pred 85 divákmi rozhodoval Maráz.

Očkov: Vojtech – Gono K., Burdej, Klčo Ri., Burza, Rusnák, Gono M., Igaz, Valo, Masár (Klčo Ra.), Cagala (Augustín)

Kočovce: Kotleba – Gajdošík, Drgo, Augustín, Nedbal, Orsava, Toráč, Petro, Motola, Sevald, Briška

Jozef Kolník

Brestovec – Kálnica 1:2 (1:0)

Domáci sa síce ujali vedenia už v 7. min., ale potom iniciatívu prevzali hostia, najmä v druhom polčase, keď sa im podarilo vyrovnať šťastným gólom, keď si domáci hráč tečoval loptu do vlastnej siete. Po veľkých chybách v obrane domácich dal Bulko víťazný gól v 89. min.

Góly: Karika – vlastný, Bulko. Pred 70 divákmi rozhodoval Nedvěd.

Ján Majtán

Bošáca – Hrašné 2:0 (1:0)

Vo veľmi slušnom a bojovnom zápase mali domáci neustálu prevahu počas celého zápasu. Ich góly dali v 38. min. Kostelan po ideálnej prihrávke Holendu a v 62. min. potvrdil víťazstvo domácich Ševčík krásnou strelou do šibenice.

Góly: Kostelan, Ševčík. Pred 100 divákmi rozhodoval Ješko.

Dorast: Bošáca – Hrašné 3:1 (2:0) Góly: Figura, Adamať, Kozic – Michalec.

Vladimír Kozáček

Považany – Tr. Bohuslavice 4:2 (3:0)

Najlepší výkon domácich v poslednom majstrovskom zápase. K výbornému futbalu hlavne v druhom polčase prispeli obe mužstvá. Najlepším hráčom na ihrisku Michalec Jozef z Považian.

Góly: Krawczyk 2, Krajčovič L., Petráš – Krištofovič, Zámečník M. Pred 100 divákmi rozhodoval Obeda.

Ján Miklovič

Lubina kop. – Beckov 3:3 (1:2)

Góly hostí: Badžgoň 2, Kobida. Pred 50 divákmi rozhodoval Bušo.

Vladimír Školár

Mor. Lieskové – Myjava/T. Lúka B 1:1 (0:0)

Góly: Maras – Halabrín. Pred 100 divákmi rozhodoval Naď.

Mor. Lieskové: Poláček – Kukuča, Drobný, Rehák, Šimovec R., Praslička, Kušnierik V., Štefanovič, Kucharovič, Figura, Maras

Myjava/T. Lúka B: Bíba – Halabrín P., Halabrín L., Nockovčiak M., Vyselka, Mareček, Jurša, Koníček, Holič, Buček.

Dorast: Mor. Lieskové – Horná Streda 2:7 (0:4). Góly: Juran 2 – Urban M. 2, Lúštik 2, Urban P. 2, Bielik.