Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

II. TRIEDA SEVER

Ivanovce – Záblatie 3:0 (2:0)

Za nepriaznivého počasia sa v Ivanovciach hral veľmi dobrý bojovný zápas. Domáci v ňom chceli potvrdiť svoj dobrý výkon predchádzajúceho kola a ako jediné mužstvo v súťaži aj domácu jesennú neporaziteľnosť. Úvod zápasu však patril hosťom, ktorí boli aktívnejší, ale iba do 17. min., kedy domáci vsietili prvý gól Kopuncom po prelobovaní brankára hostí. V 22. min. dal druhý gól Zvarík po prihrávke Kopúnca. O tej chvíle domáci hráči svojou umnou hrou nedovolili súperovi ohroziť domácu bránu. V druhom polčase hostia otvorili hru, prestriedali a snažili sa domácich zatlačiť a zvrátiť výsledok, čo sa im však nepodarilo. Prebiehala 75. min., keď Vladimír Šimlovič kopal priamy kop a hosťujúci hráč Galbavý si prudkú strelu zrazil do vlastnej brány. Potom už domáci hráči kontrolovali hru až do konca zápasu.

Góly: Kopúnec, Zvarík, vlastný. Pred 80 divákmi rozhodoval Ješko.

(az)

V. Bierovce/Opatovce – Zamarovce 4:3 (2:2)

Dolná Súča – Neporadza

1:0 (0:0)

Na ťažkom teréne sa hral slušný futbal. Domáci mali počas celého zápasu územnú prevahu s množstvom nepremenených šancí i nepremeneným pokutovým kopom v 85. min. zápasu. Jediný gól zápasu padol po štandardnej situácií a nacvičenom signále v 56. min. , ktorého autorom bol Slezák. Treba poďakovať všetkým hráčom i realizačnému týmu za predvedenú hru v jesennej časti súťaže. Ako jediné mužstvo nestratili domáci na pôde súpera ani jeden bod. Rekordných dvanásť víťazstiev po jesennej časti nepamätajú ani najstarší priaznivci futbalu v Dolnej Súči.

Gól: Slezák. Pred 250 divákmi rozhodoval Kiška.

Jaroslav Šedivý

Skalka n/V. – Mn. Lehota 2:3 (0:1)

Góly domácich: Danek, Košút z pok. kopu . Pred 30 divákmi rozhodoval Baláž.

(ah)

Drietoma – Ľuborča 3:2 (0:2)

Prvý polčas sa hral v réžii hosťujúceho mužstva. V 27. min. sa ujali vedenia. Svoj tlak spečatili krásnou strelou z diaľky na 0:2. Druhý polčas začali aktívne domáci, ktorí už v 50. min. po peknej akcií Sulom znížili na 1:2. V 65. min. domáci Cingel vyrovnal krásnou strelou z diaľky na 2:2. Svoj tlak v druhom polčase domáci zavŕšili v 80. min. víťazným gólom Sokoloviča.

Góly domácich: Sulo, Cingel, Sokolovič. Pred 80 divákmi rozhodoval Majcher.

Dorast: Drietoma – Kamenec pod Vtáčnikom 3:1

Marián Šugra

Bobot – LO Trenčín 3:1 (3:1)

Posledný zápas jesene sa na Bobote odohral na ťažkom a premočenom teréne. V prvom polčase otvárali skóre zápasu hostia, ale na ich smolu do vlastnej siete. Následne zaknihovali gól aj domáci v podaní Kňazeho a Masára. Za Trenčín už stihol Hlavatý iba pre koncom polčasu znížiť na 3:1. druhý polčas nepriniesol žiadne zmeny v skóre a tak zostal polčasový rezultát v platnosti aj po záverečnom hvizde rozhodcu.

Góly: vlastný, Kňaze, Masár – Hlavatý. Pred 30 divákmi rozhodoval Kiška.

(bm)

TTS Trenčín – Tr. Turná 2:4 (1:4)

Pred začiatkom stretnutia si prítomní hráči i diváci minutou ticha uctili pamiatku dlhoročného hráča, trénera a funkcionára Jednoty Trenčín, pána Štefana Degloviča, ktorý zomrel vo veku 71 rokov. Na ťažkom rozmočenom teréne začali hostia raketovým úvodom, keď už v 2. min. vyhrávali 0:2. V 10. min. už bolo 0:3, potom sa hra ako tak vyrovnala, do zápasu domácich vrátil Marek Sivák premenenou penaltou, na čo súper odpovedal štvrtým gólom. Druhý polčas bol z pohľadu TTS o niečo lepší, ale to už stačilo len na skorigovanie výsledku opäť Marekom Sivákom, takže na štadióne TTS dávali góly len Turňania, pretože Marek pochádza z Trenčianskej Turnej. Mužstvo TTS sklamalo svojich fanúšikov a nepotvrdilo body z Mníchovej Lehoty. Hráči Trenč. Turnej ich predčili po všetkých stránkach a zaslúžene vyhrali.

Góly: Sivák M. 2 – Chorvát, Mikolášek, Santa, Lapšanský. Pred 150 divákmi rozhodoval Poláček.

St. dorast: TTS Trenčín – Nové Zámky 0:1 Ml. dorast: TTS Trenčín – Nové Zámky 1:0. ŽK: 1–3