Štvrtok, 13. máj, 2021 | Meniny má ServácKrížovkyKrížovky

FUTBAL / III. TRIEDA JUH

Hrachovište – Kostolné

5:0 (4:0)

V stretnutí narazili na seba mužstva zo dna tabuľky. Hostia nestačili na kvalitný výkon domácich hráčov, ktorí boli aktívnejší, mali rýchlejší štart na loptu a ich kombinačná hra slávila proti súperovi úspech v podobe zisku tretieho víťazstva v súťaži. Rozhodoval Fetr, divákov 40.

Zdeno Arbét

Lubina – Pobedim 2:1 (1:0)

Stopäťdesiať divákov videlo bojovný a rušný zápas s gólovými šancami na obidvoch stranách. Domáci výhrou potvrdili prvé miesto v tabuľke. Góly: Hargaš, Škulec - Žitňanský. Žk: 2 – 1. Rozhodoval Pacek.Emil Janovic

Vrbovce – Krajné 2:1 (1:0)

Zápas bol priemernej úrovne, hostia dohrávali v druhom polčase bez dvoch vylúčených hráčov. Tí museli za opakované fauly predčasne pod sprchy a znemožnili hosťom pomyslieť čo i len na bod. Góly: 28. Peter Cilka, 72. Marián Vávra - 52. Jančo. Pred 80 divákmi rozhodovala Kunová.Ján Cilka

Bukovec – Jablonka 0:4 (0:0)

Pred štyridsiatimi divákmi rozhodoval Ľ. Klement.

Bzince p/J – Vaďovce 3:1 (0:1)

Hosťujúce mužstvo predviedlo v prvom polčase sympatický výkon a zaslúžene viedlo 1:0. Po umývaní hláv v kabíne predviedli domáci futbal aký mali hrať od začiatku. V športovej atmosfére nakoniec zaslúžene zvíťazili. Góly za domácich strelili Kovačovic, Hasala a Less, za hostí znižoval Sartorik. Diváci: 200. Rozhodoval Galko.Ivan Kuhajda

Priepasné – Polianka

1:3 (1:1)

Domáci boli lepší v prvom polčase, keď zahodili tri vyložené šance. Ujali sa vedenia gólom Radovana Šlahora z pokutového kopu. V druhom polčase iniciatívu prevzali hostia, ktorí dvoma peknými gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu. Góly: Radovan Šlahor (11m) – Krásny, Panda. Žk: 0 – 1. Pred 80 divákmi s prehľadom rozhodoval Durec.